Крок 1: студентам медуніверситету призначили дату іспиту

Крок 1: студентам медуніверситету призначили дату іспиту

Укрінформ
Міністерство охорони здоров’я визначило 11 квітня як дату складання іспиту “Крок 1” для студентів-стоматологів Національного медичного університету імені Богомольця, який мав відбутися ще 20 лютого.

Про це повідомляється на сайті МОЗ.

“Міністерство охорони здоров’я України інформує, що 11 квітня 2018 року для студентів НМУ імені Богомольця буде проведено ліцензійний іспит “Крок 1. Стоматологія”, який, згідно з графіком, мав відбутися ще 20 лютого, але через відсутність договору між НМУ та Центром тестування був зірваний”, - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що 26 березня після проведення переговорної процедури відповідно до закону “Про публічні закупівлі” між НМУ та Центром тестування було укладено договір щодо проведення ліцензійних іспитів у 2018 році.

В МОЗ наголосили, що забезпечення прав студентів та інтернів та належна організація і проведення ліцензійних інтегрованих іспитів, які є частиною державної атестації, "й надалі залишається пріоритетом у діяльності міністерства".

Також повідомляється, що у цей же день, 11 квітня, відбудеться друге перескладання іспиту "Крок 1.Стоматологія” для студентів інших закладів вищої освіти.

Читайте також: Звільнення Амосової: у МОЗ сказали, коли почнуть шукати нового ректора

Як повідомлялося, МОЗ після зриву у медуніверситеті ім. Богомольця 20 лютого іспиту "Крок 1. Стоматологія" відсторонило від виконання обов'язків ректора вишу Катерину Амосову.

Студенти-стоматологи НМУ стали єдиними із 13 вишів, для яких не відбувся ліцензійний іспит.

За даними міністерства, керівництво медуніверситету не розпочало переговорну процедуру та не уклало договір з Центром тестування на проведення ліцензійних іспитів "Крок", зірвавши проведення обов'язкового ліцензійного іспиту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-