В Україні побудують табірні містечка для військових за стандартами провідних країн

В Україні побудують табірні містечка для військових за стандартами провідних країн

Укрінформ
Міністр оборони Степан Полторак заявив про будівництво 4-х комплексних табірних містечок у різних областях України.

Про це він розповів на зустрічі з народними депутатами.

За словами міністра, йдеться про Широкий лан, Черкаське, Старичі та Дачне-2.

Очільник Міноборони зазначив, що прийняв рішення щодо розвитку навчально-матеріальної бази табірних містечок. Будівництво абсолютно нової, сучасної інфраструктури сприятиме створенню нормальних умов в навчальних центрах. Це рішення дасть можливість розширити географію підготовки особового складу.

На території всіх табірних містечок ведеться та планується будівництво гуртожитків поліпшеного типу, включаючи гуртожитки для жінок-військовослужбовців, їдалень, спортивних комплексів, розвиток інфраструктури.

Читайте також: У Міноборони розповіли, кого покарали за ситуацію на "Широкому лані"

За словами Міністра оборони України, також цього року планується будівництво 184 гуртожитків поліпшеного типу.

Враховуючи масштабні об’єми будівництва, Степан Полторак запросив будівельні компанії долучатися до цього процесу та зазначив, що Міноборони розвиває комплексну інфраструктуру табірних містечок відповідно до всіх стандартів провідних країн світу.

Зокрема, зараз на «Широкому лані» ведеться будівництво цілого комплексу. Це – гуртожитки поліпшеного типу, розраховані на 4 – 6 тисяч чоловік, їдальні, культурний центр, банно-пральний комплекс, медичний та спортивний центри, будуються дороги, інфраструктура, очисні системи, трансформаторні станції, система водопостачання та водовідведення. Задля створення нормальних умов військовослужбовцям для проведення навчань, завершення робіт планується восени цього року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-