Масові обшуки в Україні: силовики розповіли, що знайшли

Масові обшуки в Україні: силовики розповіли, що знайшли

Фото
3296
Укрінформ
Прокуратура АРК спільно з СБУ здійснила заходи з метою блокування підривної діяльності діючих на території України антиукраїнських центрів.

Про це повідомляє прес-служба Прокуратури АР Крим.

"Під час реалізації єдиного оперативного плану проведено 28 обшуків у Дніпропетровській, Львівській, Херсонській, Миколаївській, Херсонській областях та м. Києві за місцем проживання, роботи, тимчасового перебування, знаходження автотранспорту осіб, причетних до організації антидержавницьких акцій в Україні", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у ході вказаних обшуків здобуто докази вчинення протиправних дій в інтересах спецслужб сусідньої держави, які, після проходження процедури легалізації, дозволять здійснити публічне викриття спеціальних підривних акцій та інформаційних операцій проти Української держави.

Зокрема, серед іншого, виявлено та вилучено агітаційні матеріали з підтримки анексії Криму, грошові кошти, документи, що містять інформацію з обмеженим доступом, заборонену продукцію, в тому числі гранати та патрони, які свідчать про підготовку до вказаних протиправних антиукраїнських акцій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-