Злочини проти Майдану не мають терміну давності - Порошенко

Злочини проти Майдану не мають терміну давності - Порошенко

Укрінформ
Злочини, скоєні проти учасників Майдану, не мають терміну давності, але їх розслідування потребує бездоганної доказової бази.

Про це Президент Петро Порошенко сказав на відкриті виставки у пам'ять про героїв Небесної сотні "Передведи мене через Майдан", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Поділяю невдоволення суспільства темпами розслідування, а ще більше - швидкістю судових процесів. За 4 роки мали зробити більше. В той же час добре усвідомлюю масштаб злочину, а також і необхідність абсолютно бездоганної доказової бази і неухильного дотримання всіх процесуальних норм. Зло має бути покаране. І тому вперше в українській історії я прийняв рішення взяти участь у судовому процесі. Безпрецедентно, коли Президент особисто це робить. Це - справа кожного з нас. Ми маємо пройти процедурно складний шлях, для того щоб у вбивць не було жодних зачіпок у європейських судах. Злочини проти Майдану не мають давності", - сказав глава держави.

Читайте також: Порошенко відкриває виставку, присвячену учасникам Революції гідності

Він звернувся до генерального прокурора Юрія Луценка з проханням проаналізувати, яку організаційну допомогу потрібно надати департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури, аби підвищити ефективність розслідування "справ Майдану".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-