Українських рятувальників одягнуть у нову форму

Українських рятувальників одягнуть у нову форму

Фото, відео
Укрінформ
Кабмін затвердив описи та зразки форменого одягу, а також відповідні знаки розрізнення осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту та норми забезпечення форменим одягом.

Як повідомляє прес-служба ДСНС, проект відповідного акта було розроблено ДСНС на виконання частини другої статті 111 Кодексу цивільного захисту України.

"Так, у розпорядженні українських рятувальників і рятувальниць будуть утеплені куртки темно-синього кольору з плащової тканини, кітелі, светри, напівбавовняні штани, сорочки блакитного і білого кольору та плащі-накидки. Крім того, на формі будуть нашивки із написом ДСНС та Ukrainian rescuer, а також нашивка у вигляді прапора України та гілочки калини. Буде змінено і колір та форму погон", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Синоптики попереджають про лавини у Карпатах

До цього часу особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту забезпечувались форменим одягом відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2005 року № 795 "Про затвердження опису та зразків форменого одягу і відповідних знаків розрізнення особового складу органів і підрозділів цивільного захисту і норм забезпечення форменим одягом", яка втратила актуальність у зв'язку з набранням чинності Кодексу цивільного захисту України, та визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про правові засади цивільного захисту".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-