Муженко назвав критерій для призначення військових на вищу посаду

Муженко назвав критерій для призначення військових на вищу посаду

Укрінформ
Наявність бойового досвіду у особового складу Збройних сил України є їх вагомою перевагою, водночас, наявність досвіду участі у бойових діях є вирішальним критерієм для призначення військовослужбовців на вищі посади.

Таке переконання під час зустрічі з членами Київської асоціації військових аташе висловив начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних сил України генерал армії України Віктор Муженко, повідомляє прес-служба Міноборони.

"Кількість командирів батальйонів бойових бригад, які були призначені в період з 2014 по 2018 роки, значно перевищує кількість самих батальйонів. Тобто, за цей період в батальйонах призначені вже другий, або навіть третій командир. Всі вони мають великий бойовий досвід і отримали нові посади. Взагалі, наявність бойового досвіду - це основний критерій призначення на вищу посаду", — зауважив він.

Муженко уточнив, що така ж ситуація існує і щодо командирів бригад, командувачів оперативних командувань Сухопутних військ і повітряних командувань Повітряних сил, Десантно-штурмових військ, Сил спеціальних операцій та Морської піхоти.

Генерал армії нагадав, що у 2018 році з вищих військових навчальних закладів випускатимуться офіцери, з яких 25 відсотків — це ті люди, які поступали у ВНЗ з посад солдатів та сержантів після літніх боїв 2014 року.

Читайте також: Муженко назвав пріоритет воєнної реформи

За словами Муженка, із загальної кількості військовослужбовців, які зараз проходять навчання, 48 відсотків мають досвід бойових дій. Серед слухачів військових ВНЗ тактичного рівня кількість таких людей складає 41 відсоток, на оперативно-тактичному рівні — 86 відсотків. На оперативно-стратегічному рівні вже 100 відсотків офіцерів мають досвід АТО і є учасниками бойових дій, додав генерал. "Це — майбутні командири та військові керівники, які братимуть активну участь у захисті країни та у реформуванні її Збройних сил", - наголосив він.

Фото: mil.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-