SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Києві прощаються з Леонідом Каденюком - 02.02.2018 12:56 — Новини Укрінформ
У Києві прощаються з Леонідом Каденюком

У Києві прощаються з Леонідом Каденюком

Фото
1622
Ukrinform
У Клубі Кабінету міністрів у Києві проходить церемонія прощання з першим космонавтом незалежної України Леонідом Каденюком.

Віддати йому останню шану прийшли рідні, друзі і знайомі космонавта, екс-президенти Леонід Кучма, Леонід Кравчук та Віктор Ющенко, міністр екології Остап Семерак, Київський міський голова Віталій Кличко, чинні посадовці, народні депутати нинішнього і попередніх скликань, повідомляє кореспондент Укрінформу.

У Києві прощаються з Леонідом Каденюком/ Фото Павла Багмута

Люди, які прийшли провести в останню путь першого космонавта України, вишикувалися в чергу, яка починається ще при вході в клуб Кабміну.

Як повідомляв Укрінформ, перший космонавт України Леонід Каденюк помер 31 січня у Києві на 68-му році життя. Його поховають на Байковому кладовищі.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-