Рева сказав, як можна зупинити "відтік мізків" з України

Рева сказав, як можна зупинити "відтік мізків" з України

1573
Ukrinform
Середньої зарплати в Україні не вистачає на задоволення першочергових потреб, тому необхідно підвищити соцстандарти мінімум удвічі, щоб зупинити відтік кадрів.

Про це заявив міністр соцполітики Андрій Рева в інтерв'ю сайту "Обозреватель"

"Трудова еміграція - це велика проблема. Щоб зупинити відтік людей, маємо як мінімум удвічі збільшити соціальні стандарти. У нас середня зарплата - близько $250. Це дуже мало. У Польщу люди їдуть на заробітки, отримуючи заробітну плату від 500 євро", - наголосив міністр.

Рева визнав, що нинішній рівень оплати праці в Україні не здатний задовольнити першочергові потреби українців.

Читайте також: Найближчі 10 років пенсійний вік не підніматимуть - Рева

"Зараз все ж дуже велика бідність. Накопичувати можна тоді, коли є надлишок, а надлишок з'являється тоді, коли ви задовольняєте всі першочергові потреби. До речі, мене часто запитують, чому накопичувальна система не вводиться? А як її можна вводити при такому дефіциті Пенсійного фонду? Українці багато витрачають не тому, що вони марнують гроші. Вони гроші витрачають на задоволення своїх першочергових потреб. І при цьому коштів на все не вистачає. Що можна заощадити і накопичити? І це ми зараз говоримо про працюючих людей. А якщо взяти пенсіонерів, то там взагалі все складно", - заявив міністр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>