Ощадбанк скасував комісію за комунальні платежі онлайн

Ощадбанк скасував комісію за комунальні платежі онлайн

Укрінформ
Клієнти Ощадбанку з 10 січня 2018 року можуть оплачувати будь-які рахунки, в тому числі за житлово-комунальні послуги, у WEB- та mobile-банкінгу "Ощад 24/7" без жодних комісій.

Про це повідомляє прес-служба банку.

"З 10 січня 2018 року клієнти Ощадбанку можуть оплачувати будь-які рахунки, в тому числі за житлово-комунальні послуги, у WEB- та mobile-банкінгу "Ощад 24/7" без жодних комісій", - йдеться у повідомленні.

У банку зазначають, що здійснювати оплату товарів та послуг за реквізитами будь-якої компанії на рахунки, відкриті в українських банках, можливо з власного карткового або поточного рахунку, відкритого в Ощадбанку. Система передбачає створення шаблонів, а саме заповнення реквізитів лише один раз і подальше їх використання для швидкої оплати. Крім того, можна створити платіжне доручення - регулярний автоматичний платіж, наприклад, щопонеділка або кожного 20 числа.

Читайте також: Кабмін "влив" 5,75 мільярда в Ощадбанк

"Вже майже 2,4 млн клієнтів користуються одним з найкращих онлайн-банкінгів України - "Ощад 24/7". Протягом року проведено величезну роботу: впроваджено нові сервіси, вдосконалено користування системою та підвищено захист платіжних карток. Відтак, за рік маємо приріст у 1,2 млн користувачів. Основні послуги Ощадбанку доступні онлайн", - зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-