МОЗ радить абітурієнтам медвишів не нехтувати пробним ЗНО

МОЗ радить абітурієнтам медвишів не нехтувати пробним ЗНО

1209
Ukrinform
Міністерство охорони здоров'я оприлюднило перелік медичних спеціальностей, для яких поріг ЗНО при вступі складає 150 балів та радить майбутнім абітурієнтам медичних ВНЗ перевірити свої знання на пробному ЗНО.

Про це йдеться на сайті Міністерства охорони здоров'я.

"Реєстрація триватиме до 31 січня 2018 року. Це нагода для майбутніх абітурієнтів медичних вишів перевірити свої знання, адже цьогоріч при вступі на медичні спеціальності встановлено мінімальний бал ЗНО з профільних предметів на рівні не менше 150. Це перша вступна кампанія, де буде застосовано поріг ЗНО у 150 балів для медичних спеціальностей 221 «Стоматологія», 222 «Медицина», 228 «Педіатрія», галузі знань 22 «Охорона здоров'я». Таке обмеження - необхідний крок, адже абітурієнт має довести, що має достатню мотивацію та здібності, щоб опановувати лікарську професію", - йдеться у повідомленні на сайті.

У міністерстві зазначили, що подібні обмеження для вступу на медичні спеціальності діють у багатьох країнах світу. Наприклад, у Великій Британії прохідний бал дає шанс лише 10% абітурієнтам, у США - 15%.

Читайте також: Cьогодні розпочинається реєстрація на пробне ЗНО

До 31 січня можна зареєструватись на пробне тестування з одного предмету на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Послуга є платною і залежить від обраного предмета. 24 березня тестуватимуть з української мови і літератури, а 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-