Для військових з бойовими заслугами пенсії зростуть у кілька разів - Гройсман

Для військових з бойовими заслугами пенсії зростуть у кілька разів - Гройсман

3430
Ukrinform
Пенсії для військовослужбовців, які мають бойові заслуги, зростуть у декілька разів.

Про це заявив Прем'єр-міністр Україні Володимир Гройсман на підсумковій прес-конференції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"На часі прийняття нового законодавства щодо пенсій військовослужбовцям. Ми зробили пропозиції Раді національної безпеки і оборони, де виклали зміни, які є можливим і передбачають осучаснення пенсій для 550 тисяч військових пенсіонерів. Я обіцяв, що ми відразу це подамо як ініціативу після того, як проведемо пенсійну реформу загальної системи. Зараз наша команда працює з РНБО для того, щоб фіналізувати пропозиції, і за нашими попередніми підрахунками, середня пенсія для військовослужбовців зросте на 1,5 тис. грн. Але зрозуміло, що для людей, які мають бойові заслуги, пенсія зросте більше ніж на 1,5 тисячі - вона має зрости в декілька разів", - зазначив Гройсман.

Читайте також: Про мінімалку в 4100 можна буде говорити не раніше квітня - Гройсман

За його словами, коли пропозиції будуть фіналізовані в РНБО, Президент зможе внести відповідний законопроект на розгляд Верховної Ради.

"Нам важливо, щоб система була змінена. І навіть якщо цей закон буде прийнято в січні або в лютому, то все одно я наполягаю на тому, щоб перерахунок пенсій відбувся у січні, щоб люди отримали свої кошти", - сказав Прем'єр.

Як повідомляв Укрінформ, перерахунок пенсій для військових можуть провести з 1 січня 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-