Аваков презентував книгу про Леніна

Аваков презентував книгу про Леніна

Фото
Укрінформ
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков презентував книгу "Ленін з нами?", яку написав у співавторстві з відомими українськими діячами.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, презентація відбулася в "Українському домі".

Захід був організований у стилі "совєтського собранія", а його ведучим став актор, переодягнений у костюм Леніна.

Представляючи книгу, Арсен Аваков зазначив, що надихнувся у 2007 році, коли урядовець, працюючи тоді ще на посаді керівника Харківської області, видав статтю "Ленін з нами", яка тепер доповнена відгуками читачів статті, матеріалами щодо "ленінопаду", декомунізації тощо.

Крім того, міністр розповів, що у книзі міститься добірка міркувань і відгуків відомих українських політиків, громадських діячів та публіцистів, зокрема, Володимира В'ятровича, Євгена Захарова, Миколи Княжицького, Віталія Портникова та Ігоря Жданова.

"Ленін з нами?" - книга-питання, книга-дискусія, а для когось, можливо, книга-провокація. Я вважаю, що нашому суспільству вкрай необхідна широка громадська дискусія про роль і місце в історії нашої країни комуністичного проекту і образу Леніна, як його символу. Хто він, людина і міф Ленін: символ великої комуністичної ідеї або втілення жахливих злодіянь? Пам'ятати чи? Чи пробачити?... Ці думки з Вами і для Вас", - відзначив Аваков.

Арсен Аваков презентував книгу "Ленін з нами?" / Фото: Данііл Шамкін, Укрінформ

Читайте також: Активісти у Києві спалили Леніна

За його словами, книга видана трьома мовами - українською, "слобожансько-російською" та англійською.

Участь у презентації взяли політики, урядовці, а також відомі державні й громадські діячі, журналісти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-