Гройсман: Сьогодні розпочинаємо процес виплати вищих пенсій

Гройсман: Сьогодні розпочинаємо процес виплати вищих пенсій

1160
Укрінформ
Підвищення пенсій в Україні відбувається вже у жовтні.

Про це Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сказав на засіданні уряду в середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні ми розпочинаємо процес виплати вищих пенсій. Як я обіцяв, система готова для того, щоб повністю розрахувати нові пенсії. Для тих, хто вже отримав перші платежі, відбувається доплата, як це передбачено законом. Таким чином ми забезпечимо вже у цьому місяці виплати більше ніж 9 млн українців вищі пенсії, ніж це було досі", - сказав Гройсман.

Він зазначив, що відтепер в Україні буде система, яка гарантуватиме справедливі пенсії. "І це тільки початок оновлення пенсійної системи. Наші кроки передбачають, по-перше, те, що більше в Україні не буде мінімальної пенсії 949 грн. Від жовтня мінімальна пенсія буде 1450 грн", - сказав глава уряду.

Читайте також: В Україні набув чинності закон про пенсійну реформу

Крім того, за його словами, з цього місяця скасовано 15% оподаткування пенсій для тих пенсіонерів, які працюють.

"Я можу сказати, що система, яку ми запровадимо, є справедливою, щоб той, хто більше працював, отримав більше. Але це не разове підвищення. Ми забрали розрахунок пенсій з рук політиків, які постійно на цьому спекулювали, і передали пенсії у руки пенсіонерів", - додав Гройсман.

Прем'єр-міністр запевнив, що відтепер щороку автоматично проводитиметься перерахунок та індексація пенсій, і ніхто не зможе цьому завадити.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-