В уряді розповіли, як отримати субсидію комунальним боржникам

В уряді розповіли, як отримати субсидію комунальним боржникам

1728
Укрінформ
Громадяни, які мають заборгованість в оплаті за комунальні послуги, для отримання субсидії мусять оформити договір реструктуризації боргу.

Про це інформує Урядовий портал у Facebook.

«Держава, надаючи субсидію, дає можливість сім'ї протягом року вирішити питання з накопиченою в минулому заборгованістю за комунальні послуги. Якщо цього не зроблено, держава знову ж таки йде назустріч громадянам і дає змогу оформити договір реструктуризації боргу з постачальником послуги для продовження субсидії на наступний рік (2017-2018 рр.)», - ідеться в повідомленні.

Як наголошується, у випадках, якщо громадяни оскаржують у судовому порядку виставлену надавачем послуги суму заборгованості і тому відмовляються сплачувати відповідні кошти або ж укладати договір реструктуризації, цей борг не впливає на субсидію.

Читайте також: Гройсман вказав, кому треба заново подати документи на субсидію

У ситуації, коли громадяни не погоджуються із заборгованістю, вони можуть її оскаржити. На підставі рішення суду про анулювання боргу, або до винесення рішення суду розмір заборгованості, що оскаржується, рішенням Комісії з питань призначення житлових субсидій, які працюють при органах виконавчої влади на місцях, дія житлової субсидії відновлюється з моменту призупинення, тобто з травня 2017 року, інформує Урядовий портал.

Також зазначається, що поточна заборгованість, тобто не сплачені комунальні послуги у березні, травні та червні, не впливає на процес перепризначення житлових субсидій на новий період. Береться до уваги заборгованість, накопичена субсидіантом до лютого 2017 року, наголошують в уряді.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-