Зубко закликає почати роботу штабів для попередження наслідків негоди

Зубко закликає почати роботу штабів для попередження наслідків негоди

Укрінформ
Віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко закликав скоординувати діяльність органів влади з інформування населення про різке погіршення погодних умов  та організувати роботу відповідних оперативних штабів для попередження негативних наслідків від негоди.

Про це він заявив у четвер під час позачергового засідання міжвідомчого оперативного штабу ДСНС, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Щоб потім у нас не виникало питань із подоланням наслідків, а вони можуть бути різні, я би хотів, щоб у першу чергу ми почали роботу штабів, у другу чергу — посилення координації між органами влади та повідомлення людей про те, що, можливо, не потрібно виїжджати на індивідуальному транспорті під час цієї негоди”, - зазначив Зубко.

Він наголосив, що в Україні, зокрема, у Волинській, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій та Закарпатській областях очікується значне погіршення погодних умов, у тому числі сильний вітер.

Крім того, за  словами Зубка, негода у п’ятницю 6 жовтня може прийти й на Житомирську, Київську, Чернігівську області та в місто Київ.

Читайте також: На Україну суне ураганний вітер: Зубко збирає оперативний штаб ДСНС

Урядовець також додав, що разом із вітром може бути пониження температури повітря, тому необхідно створити умови для обігріву людей, які не мають житла й перебувають поза межами соціальних закладів.

Як повідомляв Укрінформ із посиланням на ДСНС, 5 жовтня вдень у Рівненській, Волинській, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській областях пориви вітру 17-22 м/с. Ввечері 5 жовтня та вночі 6 жовтня у Волинській, Рівненській, Львівській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій та Закарпатській областях очікується посилення швидкості вітру до критеріїв стихійного явища 25-30 м/с.

Крім того, протягом 6 жовтня у Києві, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській та Дніпропетровській областях посилення швидкості вітру 19-24 м/с, у Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Харківській, Луганській та Донецькій областях 15-20 м/с.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-