Протест медиків: Богомолець припускає навіть Всеукраїнський форум

Протест медиків: Богомолець припускає навіть Всеукраїнський форум

Укрінформ
Голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець (фракція «Блок Петра Порошенка») прогнозує проведення Всеукраїнського форуму медиків у разі невиконання вимог членів профспілок медиків.

Про це вона сказала на брифінгу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Якщо вимога медичних профспілок, які стоять сьогодні на Майдані і на площі перед парламентом, не будуть виконані, після будуть наступні кроки - Всеукраїнський медичний форум. Акції протесту будуть продовжені до тих пір, поки медики України і українські громадяни не отримають гідну систему охорони здоров'я», - зазначила вона.

Богомолець повідомила Укрінформу, що протягом року вона співпрацювала з профспілками медиків, намагаючись допомогти їм у вирішенні їх проблем, зокрема щодо ліквідації боргів із заробітної плати.

Читайте також: У БПП про акцію медиків: “окремі ін'єкції” не допоможуть, потрібна реформа

«Саме тому вони зараз і вийшли на акцію протесту, тому що не були вирішені їхні проблеми», - сказала Богомолець.

Водночас вона зазначила, що урядом надані обіцянки щодо ліквідації боргів із зарплати медиків до 1 жовтня.

«Протягом року ми намагалися комунікувати з чиновниками Міністерства охорони здоров'я, які ігнорували вимоги профспілок. Тільки після того, як було зібрано 100 тисяч підписів, Кабінет міністрів нарешті схаменувся і щойно пообіцяв, що до 1 жовтня заборгованість по зарплаті буде погашена», - сказала депутат.

Також, за її словами, профспілки не підтримують проект медичної реформи - законопроект № 6327.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-