Президент затвердив новий бойовий прапор військових частин і з'єднань

Президент затвердив новий бойовий прапор військових частин і з'єднань

Ілюстрація
Укрінформ
Президент України Петро Порошенко затвердив новий зразок бойового прапора військових частин (з'єднань) Збройних сил України.

Відповідний Указ № 209/2017 "Про внесення зміни до Указу Президента України від 20 червня 2006 року № 550" підписав у суботу глава держави, повідомляє прес-служба Президента.

"На зміну статті 1 Указу Президента України від 20 червня 2006 року № 550 "Про опис і малюнок базового зразка Бойового Прапора військової частини (з'єднання) Збройних сил України" затвердити нові опис і малюнок базового зразка Бойового Прапора військової частини (з'єднання) Збройних сил України", - йдеться в Указі.

Документ набирає чинності з дня опублікування.

В описі прапора відзначається, що бойовий Прапор військової частини Збройних сил України - це квадратне полотнище малинового кольору розміром 130 х 130 см із запасом для кріплення до древка.

На лицьовій стороні бойового Прапора в центрі зображено емблему ЗСУ, поміщену на тлі золотих променів, які по три розходяться від центру між сторонами емблеми. На променях міститься зображення вінків з листя і грон калини, у центрі яких зображено емблему виду ЗСУ, до якого належить військова частина (з'єднання).

Читайте також: Порошенко винищувачем прилетів на Вінничину – вітати військових льотчиків

Полотнище вздовж периметру має лиштву, обшиту золотим кантом. Верхня частина лиштви містить напис "ЗА УКРАЇНУ", а нижня - напис "ЗА ЇЇ ВОЛЮ". Права і ліва частини лиштви прикрашено орнаментом у вигляді зображення листя і грон калини. У кутах бойового Прапора в обшитих вздовж периметру золотим кантом квадратах вміщено зображення прямого рівностороннього хреста з розбіжними сторонами.

На зворотній стороні бойового Прапора в центрі міститься напис назви військової частини (з'єднання), якій вручається бойовий Прапор.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-