Адвокат Єрофеєва заявила, що Агеєв може бути "українським розвідником"

Адвокат Єрофеєва заявила, що Агеєв може бути "українським розвідником"

3929
Ukrinform
Адвокат Оксана Соколовська, яка захищала російського ГРУшника Євгенія Єрофеєва, заявила, що її  колишній підзахисний живий, а затриманий на Донбасі Віктор Агеєв, що заявив про загибель Єрофеєва, може бути "українським розвідником".

Про це адвокат написала у Facebook, коментуючи новину з висловлюваннями Агеєва про смерть Єрофеєва.

"Добре попрацювали з Агеєвим наші спецслужби. У мене є взагалі сумніви, що він діючий військовослужбовець РФ. Більше схожий на розвідника українського з "корочкою" військовослужбовця РФ", - написала Соколовська.

Читайте також: Байдужість РФ до Агеєва свідчить, що громадяни їй не потрібні - Геращенко

За словами адвоката,  її колишній підзахисний живий. При цьому жодних фото або відеодоказів Соколовська не представила, пообіцявши "фотосесію" Євгена Єрофеєва пізніше: "Спершу хочеться отримати деталі вбивства Єрофеєва, ну що б взагалі кіно вийшло), а потім попрошу Женю фотосесію організовувати!».

Як повідомлялося, раніше у невеликому інтерв'ю "Новій газеті" російський військовослужбовець Агеєв, якого було затримано 26 червня 2017 року на Луганщині, заявив, що капітана ГРУ Євгена Єрофеєва, якого у 2015 році затримали на Донбасі, а потім передали по обміну, надалі було вбито на території РФ, тому що "говорив зайве".

Сам Віктор Агеєв потрапив у полон 26 червня 2017 року під час ліквідації українськими розвідниками ворожої ДРГ  на Луганщині. У ходу операції,  зокрема, було вбито командира ворожої ДРГ, кадрового офіцера  ЗС РФ Олександра Щербу. 

Агеєв підтвердив, що є російським військовослужбовцем і був відправлений на схід України після підписання контракту на службу у Збройних силах РФ. 

Пізніше в МО РФ заявили, що Агеєв дійсно проходив службу у ЗС РФ, але в травні 2016 року нібито звільнився у запас і службу за контрактом не проходив. В той же час, мати Агеєва повідомляла, що її син, який поїхав  з будинку в Алтайському краю для проходження військової служби в прикордонну з Україною Ростовську область, в травні 2017 року надіслав їй фотографію наказу про присвоєння йому звання єфрейтора.

Зараз Віктор Агеєв знаходиться у СІЗО у Старобільську. 22 липня в СІЗО відбулася зустріч  його  з матір'ю, яка  приїхала з Росії всупереч вказівкам ФСБ. З часу затримання Агеєва до цього громадянина  РФ так і не з'явився російський консул.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-