Кількість заяв вступників перевалила за мільйон. ТОП-10 вишів

Кількість заяв вступників перевалила за мільйон. ТОП-10 вишів

Укрінформ
Станом на п’ятницю, 21 липня, абітурієнти подали до вищих навчальних закладів майже 1,2 млн заяв. Через електронні кабінети в системі ЄДЕБО зареєстровано понад 680 тисяч заяв на вступ.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

"На ранок 21 липня 2017 року на всі освітньо-кваліфікаційні рівні – молодший спеціаліст, бакалавр та магістр – вступники подали 1млн 194 тис 628 заяв. Таку інформацію надає розпорядник ЄДЕБО – ДП "Інфоресурс", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі вступники зареєстрували 151 тис. 481 електронний кабінет – це більше 80% від тієї кількості, які у МОН прогнозують цього року. Через ці електронні кабінети подано 684 тис. 116 заяв на вступ до вишів.

"Дані повністю корелюються з аналогічними цифрами минулорічної вступної кампанії на ті самі дати. І це з урахуванням того, що торік вступники мали можливість подавати більшу кількість заяв і що цього року не здійснюється прийом заяв на освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста. До того ж цього року приблизно на 20 тисяч зменшилася кількість потенційних вступників – тобто тих, хто складав ЗНО", – зазначив директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Традиційно у трійці лідерів за кількістю поданих заяв залишаються: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (41488), Львівський національний університет імені Івана Франка (32721), Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" (27150).

На четверту сходинку піднялася Львівська політехніка (25819), а одразу за нею – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (21288).

Читайте також: Кабмін назвав обсяг держзамовлення на вступну кампанію-2017

Також покращив свої позиції Національний авіаційний університет (18556), який наздоганяють Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна (18364) та Київський національний торговельно-економічний університет (18175).

На дев’ятій сходинці Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова (16320), а замикає десятку лідерів Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (16262), який наразі "потіснив" з рейтингу ДНУ імені Олеся Гончара.

Кожен абітурієнт може відслідкувати свій рейтинг серед інших вступників в системі "Конкурс" на сайті www.vstup.info. Крім того, в електронному кабінеті вступник може відслідкувати весь рух своїх заяв – від прийняття навчальним закладом до зарахування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-