SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Нацгвардійці вперше десантувалися з Ан-26 - 10.07.2017 13:18 — Новини Укрінформ
Нацгвардійці вперше десантувалися з Ан-26

Нацгвардійці вперше десантувалися з Ан-26

Фото, відео
1298
Ukrinform
Підрозділи загонів спеціального призначення Національної гвардії України вперше виконали стрибки з літака Ан-26 з висоти 800 та 1500 метрів.  

Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії.

"Під Києвом підрозділи Національної гвардії України вперше виконали стрибки з літака Ан-26 з висоти 800 та 1500 метрів. Протягом тривалого часу підрозділи загонів спеціального призначення НГУ проходили спеціальну підготовку для того, щоб виконати елемент десантування з літака", - йдеться в повідомленні.

Як розповів підполковник Ярослав Кравець, особливості десантування з літаків полягають в тому, що вони можуть перевозити особовий склад на значні відстані і десантування можна здійснювати з великих висот.

У НГУ зазначили, що подібні стрибки дають змогу військовослужбовцям спеціального призначення НГУ здійснювати стрибки в складних метеорологічних умовах і швидко доставляти особовий склад для виконання бойового завдання за потреби. Десантування може здійснюватися і зі зброєю, і з грузовими вантажними контейнерами. Такі стрибки потребують від особового складу злагоджених дій та високої підготовки.

Командування Національної гвардії України запевнило, що і надалі проводитиме навчально-тренувальні стрибки з літаків різних типів.

Нацгвардійці вперше десантувалися з Ан-26

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-