У Києві змагаються 170 українських стартапів на основі відкритих даних

У Києві змагаються 170 українських стартапів на основі відкритих даних

Укрінформ
Сьогодні у Києві розпочався конкурс українських стартапів на основі відкритих даних. Всього участь візьмуть 170 проектів, а журі обере лише 10 найкращих команд.

Про це під час прес-конференції заявила керівник напрямку відкритих даних проекту "Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах"  Катерина Оніліогву, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Завдання - знайти проекти, які мислять глобально й діють локально. Також важливо буквально казати державі, які дані з безлічі існуючих відкривати, потрібен сам запит від нових проектів. Тобто, через розвиток останніх ми продовжуємо стимулювати відкриття даних й стрімко ростемо в світових рейтингах типу Open Data Barometer. Цими вихідними ми зібрали найкращих людей, які змагатимуться між собою. Ми сьогодні вчимося, як створювати бізнес. Ми даємо нові сили і нові знання", - сказала Оніліогву.

Також на важливості конкурсу та стимулювання проектів відкритих даних наголосив державний секретар Кабінету міністрів України Володимир Бондаренко.

"Для уряду важливо максимально зменшити контакт державного службовця з споживачем послуг держслужбовця, тобто з громадянами. А це можна зробити саме за рахунок таких проектів, коли ми говоримо, що сервіси можливо отримувати у віддаленому просторі. Від таких проектів виграє Україна. Тому це дуже необхідно і важливо", - сказав він.

Протягом двомісячної програми у Києві фіналісти Open Data Challenge під керівництвом експертів працюватимуть над розробкою своїх бізнес-моделей, прототипів продуктів і сервісів, їх тестуванням для користувачів. Відтак 10 команд, які журі визначить у неділю, 9 липня, пройдуть програму підготовки, змагатимуться за призовий фонд 1,5 млн гривень.

Організаторами конкурсу є Державне агентство з питань електронного урядування України; проект«Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах», який фінансується Агенцією США з міжнародного розвитку (USAID), урядом Великої Британії та здійснюється Фондом Євразія разом із партнерами; Фонд Східна Європа; Open Data Institute, ODI (Інститут відкритих даних); 1991 Open Data Incubator.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-