МІП пропонує багатьом телеканалам відео від «UA|TV» про Україну - Біденко

МІП пропонує багатьом телеканалам відео від «UA|TV» про Україну - Біденко

Відео
1856
Укрінформ
Мінінформ у рамках просування іміджу Україні у світі проводить переговори з низкою телеканалів у різних державах та пропонує їм відео про нашу країну, які знімає телеканал іномовлення України «UA|TV».

Про це сказав держсекретар МІП Артем Біденко на прес-конференції в Укрінформі на тему: "Звіт та перспективи розвитку інформаційної політики України", повідомляє кореспондент агентства.

«Ми працюємо у новому напрямку, щоб надавати з боку «UA|TV» відео про Україну для усіх, кому це може бути цікаво. Ми ведемо переговори з різними телеканалами в усьому світі, адже не всім цікава проста трансляція, а саме відео — це може будти надзвичайно цікаво», - сказав Біденко.

Він зазначив, що у МІП та уряду є чітке бачення щодо просування іміджу України. «Є конкретні чіткі дії, такі як адаптація брендбуку України та розробка комунікаційних компаній на просування в окремих регіонах світу", - сказав держсекретар.

Біденко нагадав, що за останні півроку досить суттєво збільшилася база кабельних мереж, де транслюють телеканал іномовлення України. Зокрема, минулого тижня «UA|TV» став доступним абонентам однієї з найбільших супутникових платформ Польщі «nc+». «Сьогодні також підписали з одним польським оператором. Австралійський телеканал раз на тиждень також півгодини транслює теленовини з телеканалу «UA|TV». Буквально сьогодні я з ними спілкувався, щоб розширити дане мовлення та запустити додатково якісь культурні програми», - зазначив держсекретар.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-