ГПУ обшукує Укрзалізницю через розкрадання на сотні мільйонів

ГПУ обшукує Укрзалізницю через розкрадання на сотні мільйонів

2599
Укрінформ
Генеральна прокуратура України обшукує будівлю ПАТ "Укрзалізниця" у Києві за адресою вулиця Тверська, 5.

Про це Еспресо.TV розповіла прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган.

"На місці працюють слідчі, можу підтвердити, що проходять обшуки, вручається підозра. Тверська, 5, Укрзалізниця", - розповіла Сарган.

Водночас заступник начальника відділу процесуального керівництва ГПУ Олександр Цилюрик в ефірі телеканалу NewsOne повідомив, що обшуки проводяться через розкрадання великої суми коштів підприємства.

"Проходить обшук із метою фіксації кримінального правопорушення, що стосується розтрати коштів ПАТ в особливо великих розмірах. Одному з керівників локомотивного господарства оголошено підозру, однак оскільки він відсутній, повідомлення про підозру передано одному з членів правління", - сказав Цилюрик.

За словами представника ГПУ, в кримінальному провадженні вивчаються розкрадання на сотні мільйонів гривень, а в рамках зазначеної оголошеної підозри фігурує сума в 12 млн грн.

"По епізоду, за яким висунуто підозру, було закуплено за сприяння вказаного керівника в юридичної особи продукцію неналежної якості, що не могла бути використана в ремонті рухомого складу" - сказав Цилюрик.

Заступник начальника відділу ГПУ уточнив, що ці закупівлі здійснювалися в 2015-2016 роках.

Згідно з даними сайту Укрзалізниці заступниками начальника зазначеного департаменту є Ігор Режило та Віктор Лесик.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-