На Банковій радять медійникам не гнатися за сенсаціями про АТО

На Банковій радять медійникам не гнатися за сенсаціями про АТО

Укрінформ
Люди, які готують інформацію, мають поставити собі за мету не "гнатися" за оперативністю, а готувати зважену інформацію, звертаючись до фахівців.

На цьому наголосив головний консультант Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України Андрій Лисенко під час конференції "Зміна парадигми в урядових комунікаціях", організованої Консультативною місією ЄС в Україні (КМЕС), повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Це стосується професійних структур і людей, які потрапляють в зону АТО, то перш за все я порадив би спочатку попрацювати з фахівцями, які розбираються у темі, з'ясувати усі обставини і тільки після цього формувати месидж", - сказав Лисенко.

Він навів кілька прикладів непрофесіоналізму у поданні інформації. Зокрема, за словами Лисенка, одна міжнародна організація, яка працює на території України, висловлювала свою позицію щодо певної ситуації, не дочекавшись офіційного повідомлення від компетентних органнів. При цьому у складі цієї організації не було фахівців із даного питання, але попри це позиція мала негативне забарвлення. 

"Також була інформація про бомардування Донецька. Тоді йшлося проте, що розбомбили мінами, але ж міна не може долетіти до середини Донецька, бо максимальний політ найбільшого калібру міни становить 7,5 км. А до середини міста - десь 15 км. Тому треба розуміти, про що повідомляється. Бо коли гнатися за швидкістю вітру, то треба швидко організуватися, а не просто видавати інформацію аби показати, що ти перший. Перша хвиля виграшна, якщо все правильно подано, але якщо не правильно, то ви будете у "мінусі" і тоді ваш досвід та авторитет впаде", - підкреслив Лисенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-