Програма «Доступні ліки» може включити препарати для дітей, онкохворих та алергетиків

Програма «Доступні ліки» може включити препарати для дітей, онкохворих та алергетиків

4234
Укрінформ
Урядова програма «Доступні ліки» може розширити нозології і включити лікарські препарати від дитячих недуг, алергії та для онкохворих.

Про це в Івано-Франківську на прес-конференції повідомив заступник міністра охорони здоров'я України Роман Ілик, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінфому щодо можливості збільшення переліку препаратів у програмі «Доступні ліки».

«Ми звернулись із запитом  до групи національних експертів та до ВООЗ, щоб вони надали нам свої пропозиції  в частині розширення нозологій. Потенційно серед визначених пріоритетів, які є, у програму могли б увійти група для онкохворих, група ліків на алергічні захворювання і ті, які стосуються дитячих недуг», - повідомив Ілик.

Він зауважив, що доповнення у програмі «Доступні ліки» можна очікувати не раніше вересня. У МОЗ  не виключають, що розширення нозологій в урядовій  програмі необхідно буде запроваджувати паралельно з певними обмеженнями, що стосуються віку хворих.

Програма «Доступні ліки» стартувала в Україні 1 квітня. Пацієнти можуть безкоштовно або з невеликою доплатою отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми. Програма зробила доступними ліки 157 найменувань.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-