Міносвіти з липня планує перейти на е-документи

Міносвіти з липня планує перейти на е-документи

Укрінформ
У Міністерстві освіти і науки планують впровадити систему електронного документообігу з 1 липня 2017 року.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі повідомив заступник міністра освіти і науки Роман Греба, розповідаючи про впровадження системи електронного документообігу в діяльності МОН.

«Ми сподіваємося, що, як і передбачено меморандумом (про введення електронного документообігу в МОН - ред.), уже з 1 липня 2017 року і апаратний ресурс, і програмне забезпечення буде поставлене і ми почнемо експлуатацію в межах строків, передбачених меморандумом», - зазначив Греба.

Він нагадав, що у 2016 році був підписаний меморандум про співробітництво між Американською Радою з міжнародної освіти та Міністерством освіти і науки України щодо впровадження в МОН модернізованої системи електронного документообігу.

Упровадження електронного документообігу, підкреслив урядовець, проходитиме за фінансової підтримки Агентства США в рамках проекту Альянс сприяння прозорому управлінню освітою в Україні (Альянс UТЕMA) з Міжнародного Розвитку USAID. Технічним партнером виступає Майкрософт Україна.

Зазначається, що за основу візьмуть систему електронного документообігу Адміністрації Президента України, яку передають безкоштовно і допрацюють під потреби МОН.

«Вважаю, що це буде одна з найефективніших систем електронного документообігу, яка існує не тільки в Україні, а потім, в подальшому, буде експортуватися до інших країн», - заявив заступник міністра.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-