У перелік

У перелік "Доступні ліки" включать дитячі препарати

Укрінформ
В перелік "Доступні ліки" будуть додані препарати, які можна призначати дітям.

Так сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час відвідування разом з головою Харківської облдержадміністрації Юлією Світличною аптеки "Славутич" у Шевченківському районі Харкова, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми врахуємо побажання керівництва області про внесення в перелік додаткового числа ліків, які можна призначати дітям, оскільки на даний момент таких препаратів мало", - зазначив Гройсман.

За його словами, уряд знаходитиме і вирішуватиме проблеми, якщо вони є".

"Коштів у нас достатньо, система побудована якісно та в інтересах громадян, тому ми тільки вдосконалюватимемо роботу», - додав Гройсман.

За його словами, потрібно час, щоб дійти до кожного куточка: "Це особливо стосується сільської місцевості, де аптеки братимуть участь у програмі "Доступні ліки".

Як сказала у відповідь на запитання прем'єра про ціни на ліки керівник Управління охорони здоров'я ОДА Галина Сіроштан, "за нашими даними, ціни на деякі позиції ліків знизилися, іноді до 30%".

За словами голови ОДА Світличної, в реалізації програми "Доступні ліки" беруть участь 226 аптек Харківщини: "У закладах охорони здоров'я виписані майже 107 тисяч рецептів. По половині з них пацієнти вже отримали ліки".

Як повідомляв Укрінформ, пацієнти із захворюваннями серцево-судинної системи, хворі на цукровий діабет та бронхіальну астму мають можливість отримати за державною програмою "Доступні ліки" 157 найменувань ліків. Держава повністю компенсує вартість 23-х препаратів, частково - 134-х.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-