Гройсман лякає губернаторів зарплатами з наліпок на

Гройсман лякає губернаторів зарплатами з наліпок на "доступних ліках"

Укрінформ
Керівники областей, які безвідповідально поставляться до реалізації програми "Доступні ліки", будуть покарані.

Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав на селекторній нараді, проведеній з керівниками регіонів в рамках робочої поїздки до Кіровоградської області, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я попереджаю усіх чиновників про персональну відповідальність. Ви маєте як годинник розраховуватися з аптечними мережами. Ця програма забезпечення безкоштовними ліками запущена один раз та надовго. Вона буде діяти і в цьому, і в наступних роках, тому я б хотів, щоб процес взаєморозрахунків був дуже якісним", - сказав Гройсман.

Він зазначив, що керівники областей, які не належним чином будуть втілювати у життя програму, будуть покарані. "Я вам обіцяю, що заробітну плату ви будете отримувати наліпками, які мають бути на аптеках із написом "Доступні ліки", щоб вам ще раз нагадати про те, що ви несете відповідальність за кожну людину", - підкреслив глава уряду.

Прем’єр закликав керівників на місцях надавати усю необхідну людям інформацію про програму "Доступні ліки". Він зазначив, що сьогодні відвідав кілька лікарень та аптек та з’ясував, що не всі українці знають про неї, не всі мають доступ до цієї програми. "Для нас головне зараз — максимально розширити дію цієї програми. Ми маємо 500 млн грн на неї, і якщо потрібно буде додати ресурсу, ми знайдемо іще 500 млн, але українці мають бути здорові», - сказав він.

Як відомо, з 1 квітня 2017 року стартувала урядова програма "Доступні ліки". Пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-