Грошову винагороду за виконання завдань в АТО буде збільшено - Президент

Грошову винагороду за виконання завдань в АТО буде збільшено - Президент

2338
Ukrinform
З 1 квітня збільшується розмір додаткової грошової винагороди за виконання завдань у зоні проведення АТО: для військових на лінії зіткнення - на 1500 грн, для інших - на 1100 грн.

Про це заявив Президент Петро Порошенко на церемонії випуску слухачів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

“Після консультацій з міністром оборони і начальником Генерального штабу я ухвалив рішення і доручив, щоб з 1 квітня підвищити розмір додаткової грошової винагороди за виконання завдань в зоні АТО. Для осіб, які виконують бойові завдання безпосередньо на лінії зіткнення, ми його збільшуємо ще на 1500 гривень  - і в цілому додаткове грошове забезпечення становитиме 7500 гривень. Для тих, хто виконує бойові завдання на другій лінії,  ми збільшуємо ще на 1100 гривень, що в цілому становитиме 3500 гривень додатково”, - сказав глава держави.

Президент наголосив, що держава й далі вживатиме заходів з посилення соціального захисту своїх захисників та їхніх родин.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>