У Сумах презентували оновлений фотопроект "Переможці"

У Сумах презентували оновлений фотопроект "Переможці"

1756
Ukrinform
Суми стали першим містом, де відбулася презентація оновленого мультимедійного соціального фотопроекту "Переможці", організованого "ТСН" та журналом VIVA.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу

"Герої цього проекту - ті, хто не з чуток знає, що таке війна. Кілька десятків учасників АТО із обмеженими можливостями укотре виявили мужність і показали, що життя після війни може бути повноцінним та активним”, - зазначила на презентації проекту у конгрес-центрі Сумського державного університету ведуча телеканалу "1+1" Соломія Вітвіцька.

На виставці вперше представлені фотографії нових учасників проекту - ветеранів АТО Вадима Свириденка, Вадима Мазниченка та Сергія Романовського, які втратили частини тіла під час бойових дій на сході країни, але не втратили сили духу.

За час виставкового туру містами України і світу в 2016 р. проекту вдалося об'єднати меценатів, спонсорів, волонтерів, благодійні організації з різних областей на добрі справи, і вони допомогли в забезпеченні презентацій та екскурсій, інформаційної діяльності, в спортивному протезуванні, в навчанні фахівців -протезистів, реабілітації, встановлення пандусів - всього на суму понад 30 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>