Два аудити Пенсійного фонду не знайшли переплат і

Два аудити Пенсійного фонду не знайшли переплат і "мертвих душ" - Розенко

Укрінформ
Результати аудитів Пенсійного фонду України засвідчили відсутність подвійних виплат та виплат пенсій «мертвим душам».

Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, повідомляє Урядовий портал.

«За два останніх роки було проведено два аудити Пенсійного фонду. Перший – нашою командою самостійно у 2015 році, другий – Міністерством фінансів у 2016 році. Так от аудит Мінфіну підтвердив, що жодних зловживань у Пенсійному фонді немає. Немає ніяких подвійних чи потрійних виплат, немає виплат мертвим душам, немає ніяких мільярдів переплат», - сказав він.

Розенко заявив, що Міністерству фінансів було передано дані про 160 млн транзакцій, з яких вони поставили під сумнів лише 50.

«Ми передали Мінфіну дані про 160 млн транзакцій, з яких вони поставили під сумнів лише 50. Із цих 50 на сьогодні лише 8 фактів ймовірних подвійних виплат. Зараз триває остаточна перевірка цих даних. Тобто із 13 млн пенсіонерів лише по 8 особам є сумніви», - зазначив урядовець.

Він підкреслив, що станом на сьогодні ревізія Пенсійного фонду здійснена в повному обсязі. «Система ПФ на сьогодні очищена. Досить лякати людей і розповідати про численні зради», - наголосив віце-прем’єр.

Він також повідомив про налагодження оперативної системи обміну інформацією з Мін’юстом, з відділами реєстрації актів цивільного стану. «І інформація про смерть людини відразу потрапляє до органів Пенсійного фонду. Ми сьогодні в абсолютно звичайному щоденному режимі проводимо процеси верифікації», - додав Розенко.

За його словами, зараз є всі реєстри застрахованих осіб, реєстри пенсіонерів, і є централізована система пенсійного забезпечення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-