СБУ викрила механізм фіктивної легалізації росіян в Україні

СБУ викрила механізм фіктивної легалізації росіян в Україні

Укрінформ
Служба безпеки викрила на Закарпатті механізм незаконної легалізації російських громадян в Україні через фіктивне працевлаштування.

Про це інформує прес-центр СБУ.

"Правоохоронці виявили громадянина Росії, який в Ужгороді оформив юридичну контору на підставних осіб. Фіктивно працевлаштувавшись у ній, уродженець Уфи ділився власним досвідом "легалізації" з іншими іноземцями та особами без громадянства", - йдеться у повідомленні.

Громадянин РФ мав офіційний дозвіл на короткочасне перебування в Україні, але значно перевищив цей термін. Державним установам, уповноваженим продовжити строк законного перебування в нашій країні, він надав неправдиву інформацію про себе, зокрема про начебто його переслідування в Росії.

Співробітники СБУ також встановили, що насправді цей іноземець мав намір звернутися до суду, щоб повернути російському "Сбєрбанку" нібито борги громадян України.

На підставі матеріалів СБУ Ужгородський міськрайонний суд прийняв постанову про видворення громадянина РФ за порушення правил перебування в Україні. Іноземцеві також заборонений в’їзд в Україну на три роки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-