У НБУ прокоментували обставини затримання співробітника з $25 тисячами

У НБУ прокоментували обставини затримання співробітника з $25 тисячами

Укрінформ
У Національному банку України звернулися до журналістів з проханням утримуватися від завчасних висновків, коментарів та упереджених суджень щодо обставин затримання ГПУ та СБУ директора Департаменту платіжних систем Нацбанку.

Про це йдеться у зверненні прес-служби щодо затримання директора Департаменту НБУ у Facebook.

"Як стало відомо під час судового засідання у п'ятницю 03 лютого 2017 року:

- арешт відбувся за місцем проживання вночі, а не на місці скоєння злочину;

- під час згаданої події був обшук, а не затримання з хабарем, безпосереднього факту отримання неправомірної вигоди також не було;

- посередники або "спільники" у помешканні під час затримання також не знаходилися;

- кількість коштів, згаданих в звинуваченні, набагато більша за суму коштів, виявлених під час обшуку", - йдеться у зверненні.

У НБУ вважають, що ця справа потребує підвищеної уваги правоохоронних органів, оскільки у цьому провадженні є такий важливий факт: представник компанії, який заявляє, що за реєстрацію платіжної системи він заплатив хабар, раніше представляв компанію, у якої НБУ відкликав ліцензію.

Як повідомляв Укрінформ, Печерський районний суд Києва 4 лютого обрав директору одного із департаментів Національного банку України, якого було затримано під час отримання хабара, міру запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України спільно з управлінням процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих Генеральної прокуратури України та Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України (управління "К") 2 лютого 2017 року під час отримання останньої частини неправомірної вигоди у сумі 25 тисяч доларів США затримано директора одного із департаментів Національного банку України та трьох його спільників, які виступали у ролі посередників. Один із вказаних осіб є громадянином Республіки Азербайджан, про що листом повідомлено посольство Республіки Азербайджан в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-