Харківський бабак Тимко передбачив весну через 6 тижнів

Харківський бабак Тимко передбачив весну через 6 тижнів

Фото
Укрінформ
Весну через шість тижнів передбачив популярний на Харківщині чотирилапий синоптик - бабак Тимко, який мешкає на біостанції Харківського національного університету ім.Каразіна в Зміївському районі.

Тимко, повідомляє кореспондент Укрінформу,  навіть не хотів залишати нору: його силою звідти витягли назовні зоологи станції.

"За поведінкою бабака цього дня прийнято передбачати близькість весни. Судячи з нинішньої реакції Тимка, весна прийде не раніше, ніж через 6 тижнів, а в лютому ще будуть морози", - коментує факт начальник біостанції, доктор біологічних наук, професор Віктор Токарський.

Також Тимко передбачив "безвіз" для України: спочатку побіг до таблички з написом "Отримання безвізу через невизначений час", але потім двічі збігав до таблички "Безвізовий режим в 2017 році".

Тимко Другий - нащадок бабака Тимка Першого. Він почав передбачати погоду 2 лютого 2012 року. Тоді ж він зробив прогноз стосовно чемпіонату Європи з футболу, що в фіналі зустрінуться Україна і Польща.

Як повідомляв раніше Укрінформ, День бабака 2 лютого відзначають на біостанції університету ім.Каразіна з 2004 року на зразок Дня бабака в штаті Пенсильванія (США), де бабака Філа свого часу назвали світовим синоптиком.

На біостанції хочуть увічнити образ бабака Тимка і встановити його скульптуру в Музеї природи університету ім.Каразіна або в парку ім.Горького.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-