Грип за минулий тиждень забрав життя трьох людей - 01.02.2017 11:11 — Новини Укрінформ
Грип за минулий тиждень забрав життя трьох людей

Грип за минулий тиждень забрав життя трьох людей

690
Ukrinform
За минулий тиждень на грип та ГРВІ захворіло понад 181 тисяча людей, 3 людини померли від ускладнень грипу.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"За минулий тиждень на грип та ГРВІ захворіло 181 729 осіб, з них 62,4% - діти віком до 17 років. Госпіталізовано 6 114 осіб - 3,4% від захворілих. Показник захворюваності на грип та ГРВІ на 4,5% менший за попередній.... За тиждень зареєстровано три летальні випадки від грипу: два у Кіровоградській та один у Сумській областях", - йдеться у повідомленні.

У міністерстві зазначили, що темпи приросту захворюваності населення країни загалом знизилися на 4,5%.

Найвищий показник захворюваності зареєстровано у Київській області, найменший - у Тернопільській. На звітному тижні темп приросту хворих серед дорослих зменшився на 19%, а серед дітей до 17 років збільшився на 7%. Перевищений епідемічний поріг зафіксовано тільки у Волинській області, перевищення на 22,2%.

Протягом звітного тижня РНК вірусів грипу визначено в 11 областях (Волинській, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Хмельницькій, Черкаській). У цьому епідсезоні серед позитивних знахідок домінує штам вірусу грипу типу А(H3)сезонний, що визначений у 78,7%.

При вірусологічних дослідженнях матеріалів від пацієнтів підозрою на грип та ГРВІ у структурі виявлених респіраторних вірусів методом імунофлюоресцентної мікроскопії домінують РС-віруси (38 %), також визначені віруси парагрипу (27%), аденовіруси (23%), грипу типу А (12%).

Переважна більшість визначених вірусів грипу віднесені до типу А з абсолютним переважанням серед субтипованих вірусів до підтипу A(H3N2) - 98%.

Більшість лабораторно підтверджених випадків грипу серед госпіталізованих зареєстрована в осіб у віці 65 років та старше.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>