Реєстрація на ЗНО стартує 6 лютого

Реєстрація на ЗНО стартує 6 лютого

Укрінформ
Наступного тижня розпочнеться реєстрація на основну сесію Зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це на брифінгу повідомив директор УЦОЯО Вадим Карандій, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"З 10 години 6 лютого до 17 березня триватиме реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання", - сказав Карандій.

За його словами, зміни до реєстраційних даних вноситимуться до 31 березня. Основна сесія ЗНО триватиме з 23 травня по 16 червня.

Карандій зазначив, що з 3 до 20 травня пройде реєстрація на додаткову сесію ЗНО для учасників АТО та осіб, що проживають на неконтрольованих територіях. Додаткова сесія пройде з 3 по 12 липня.

Обов'язковий предмет для ЗНО, результати якого будуть враховуватися як державна підсумкова атестація, - українська мова та література. Другим обов'язковим предметом є математика або історія України. Результати цих з предметів також будуть зараховані як ДПА. Третій предмет випускник обирає з переліку 12 предметів, з яких проводиться тестування. Четвертий предмет випускник обирає за власним бажанням, результати з нього будуть зараховані як результат вступу до ВНЗ.

Як зауважив Карандій, навчальний заклад не може впливати на вибір учнями предметів для складання ЗНО.

Випускники шкіл реєструються через загальноосвітній заклад. Всі інші особи, які бажають скласти ЗНО, можуть зареєструватися самостійно через сайт УЦОЯО.

Також при вступі до ВНЗ у 2017 році будуть враховуватися результати ЗНО 2016 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-