Адвокатам Без'язикова відмовили у відводі суддів

Адвокатам Без'язикова відмовили у відводі суддів

Укрінформ
Апеляційний суд міста Києва відмовив у задоволенні клопотання захисників полковника ЗСУ Івана Без'язикова про відвід колегії суддів, яка розглядає скаргу на арешт полковника, після відмови викликати на допит свідків.

Про це в понеділок заявив головуючий в колегії суддів В'ячеслав Дзюбін, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Колегія суддів ухвала: заяву захисників залишити без задоволення", - сказав він.

Адвокати заявили про відвід колегії суду після того, як суд відмовив у задоволенні клопотання захисту про виклик на допит в суд свідків Гаркавенка та Косінського, на показах яких грунтується висунута Без'язикову підозра.

На думку сторони захисту, таким чином суд порушив "процедуру змагальності сторін та свободи в поданні суду своїх доказів і у доведеності перед судом їх переконливості". Крім того, суд порушив принцип диспозитивності.

Прокурор виступив проти задоволення клопотання про відвід колегії суддів. Останні пішли до нарадчої кімнати для прийняття рішення.

Після відмови у задоволенні клопотання адвокатів про відвід колегії суддів суд перейшов безпосередньо до розгляду апеляційних скарг на арешт Без'язикова.

Як повідомляв Укрінформ, 14 грудня 2016 року Шевченківський районний суд міста Києва обрав Без'язикову міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 8 лютого 2017 року.

Українські спецслужби звинувачують полковника ЗСУ Івана Без'язикова в участі в терористичній організації. Він майже 2 роки провів у полоні бойовиків так званої "ДНР" і був звільнений в результаті спецоперації в середині 2016 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-