Ощадбанк продовжив до 25 січня прийом комунальних платежів у Києві

Ощадбанк продовжив до 25 січня прийом комунальних платежів у Києві

Укрінформ
Ощадбанк очікує на значне збільшення обсягу комунальних платежів у відділеннях Києва у зв'язку з тимчасовим припиненням обслуговування Укрпоштою платежів КП ГІОЦ. У цьому зв'язку термін приймання комунальних платежів у Києві зі знижкою продовжено до 25 січня 2017 року.

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі банку.

"Ощадбанк у штатному режимі обслуговує близько половини платежів КП ГІОЦ. При відмові Укрпошти обслуговувати комунальні платежі КП ГІОЦ цей показник у січні може бути значно перевищено, адже навантаження буде перерозподілено саме на банк. Очікуємо більше ста тисяч нових платників у відділеннях. У середньому кожен з клієнтів здійснює 2-3 платіжні операції, що значно збільшить навантаження на каси Ощадбанку. Ми зробимо все можливе, щоб допомогти в цій ситуації громаді Києва та забезпечити приймання більшої кількості платежів", - йдеться у повідомленні.

При цьому в Ощадбанку повідомляють, що термін приймання комунальних платежів у Києві зі знижкою з ініціативи банку продовжено до 25 січня 2017 року.

Крім того, понад 50% відділень у Києві працюватимуть без обідньої перерви та в суботу, також є відділення, які працюють у неділю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-