SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Порошенко нагородив борців за права людей з інвалідністю - 13.12.2016 21:46 — Новини Укрінформ
Порошенко нагородив борців за права людей з інвалідністю

Порошенко нагородив борців за права людей з інвалідністю

Фото
1097
Ukrinform
Президент Петро Порошенко вручив державні нагороди за внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту і реабілітації осіб з інвалідністю та розвиток паралімпійського руху.

Про це повідомляє прес-служба глави держави. 

«На зустрічі з представниками громадського руху людей з інвалідністю глава держави вручив Орден князя Ярослава Мудрого ІІІ ступеня президенту Національного комітету спорту інвалідів України Валерію Сушкевичу», - йдеться у повідомленні.

Президент також вручив нагрудний знак та посвідчення до почесного звання «Заслужений працівник соціальної сфери України» редакторові газети «Наше життя» Українського товариства глухих Наталії Каменській та першому заступникові директора Фонду соціального захисту інвалідів Любові Ріяко. 

Почесним званням «Заслужений працівник промисловості України» нагороджено директора Білоцерківського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих Анатолія Савчука, «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» – тренера штатної збірної команди України з баскетболу серед спортсменів з вадами слуху Станіслава Каковкіна.

Зазначається також, що багаторазовий чемпіон і призер Паралімпійських ігор з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП, прапороносець паралімпійської команди на XV Літніх Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро Тарас Дутко подякував Президенту за увагу до спортсменів та проблем розвитку паралімпійського спорту в Україні.

Дутко подарував главі держави пам’ятну медаль XV Літніх Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро. Президент подякував за подарунок та додав, що ця медаль відтепер буде в його кабінеті як постійне нагадування про важливість проблем паралімпійців.

Порошенко нагородив представників громадського руху людей з інвалідністю

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>