Порошенко нагородив борців за права людей з інвалідністю

Порошенко нагородив борців за права людей з інвалідністю

Фото
Укрінформ
Президент Петро Порошенко вручив державні нагороди за внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту і реабілітації осіб з інвалідністю та розвиток паралімпійського руху.

Про це повідомляє прес-служба глави держави. 

«На зустрічі з представниками громадського руху людей з інвалідністю глава держави вручив Орден князя Ярослава Мудрого ІІІ ступеня президенту Національного комітету спорту інвалідів України Валерію Сушкевичу», - йдеться у повідомленні.

Президент також вручив нагрудний знак та посвідчення до почесного звання «Заслужений працівник соціальної сфери України» редакторові газети «Наше життя» Українського товариства глухих Наталії Каменській та першому заступникові директора Фонду соціального захисту інвалідів Любові Ріяко. 

Почесним званням «Заслужений працівник промисловості України» нагороджено директора Білоцерківського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих Анатолія Савчука, «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» – тренера штатної збірної команди України з баскетболу серед спортсменів з вадами слуху Станіслава Каковкіна.

Зазначається також, що багаторазовий чемпіон і призер Паралімпійських ігор з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП, прапороносець паралімпійської команди на XV Літніх Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро Тарас Дутко подякував Президенту за увагу до спортсменів та проблем розвитку паралімпійського спорту в Україні.

Дутко подарував главі держави пам’ятну медаль XV Літніх Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро. Президент подякував за подарунок та додав, що ця медаль відтепер буде в його кабінеті як постійне нагадування про важливість проблем паралімпійців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-