Нову е-базу переселенців презентують вже 8 грудня

Нову е-базу переселенців презентують вже 8 грудня

2072
Ukrinform
Презентація тестового запуску електронної бази обліку внутрішньо переміщених осіб, яка планується на 8 грудня, має показати реальну кількість переселенців в Україні.

Про це сказав заступник міністра з тимчасово окупованих територій та ВПО Георгій Тука під час прес-брифінгу у четвер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я сподіваюся, що об'єктивні дані щодо кількості вимушених переселенців будуть зведені і доведені до суспільства 8 грудня, під час звіту Міністерства соціальної політики, після проведення тестового використання електронної бази обліку", - сказав Тука.

Він додав, що наявна база даних не містить усіх даних, які необхідні Міністерству з тимчасово окупованих територій та ВПО.

"Нас як міністерство, що має розвивати державну політику щодо внутрішньо переміщених осіб, цікавить не лише кількість внутрішньо переміщених осіб - існує величезна кількість питань, яку ми маємо знати. Але, на жаль, існуюча база даних не відповідає тим критеріям, які існують в нашому міністерстві", - додав Тука.

Він уточнив, що міністерство цікавлять дані щодо розподілу переселенців за статтю, віком, фахом та іншими критеріями.

Раніше міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш заявляв, що верифікація вимушених переселенців має завершитися до 8 грудня, що дасть змогу отримати реальні дані про їх кількість.

Станом на 23 серпня Держслужбою з надзвичайних ситуацій було зареєстровано понад 1 млн 41 тис. вимушених переселенців з Донбасу та Криму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>