Балчун заявляє про злам своєї офіційної Facebook-сторінки

Балчун заявляє про злам своєї офіційної Facebook-сторінки

2637
Ukrinform
Увечері 25 листопада, було зламано офіційну сторінку голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцеха Балчуна у соціальній мережі Facebook.

Про це повідомляється на офіційному сайті ПАТ "Укрзалізниця".

"Увечері 25 листопада, було зламано офіційну сторінку голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцеха Балчуна у соціальній мережі Facebook. Вся інформація, яка після зламу акаунту, може бути або вже розповсюджена від його імені, є фейковою та не відповідає дійсності", - йдеться у повідомленні.

При цьому, за версією "Укрзалізниці", злам хакерами сторінки є продовженням кампанії "чорного" піару проти менеджменту Укрзалізниці та особисто Войцеха Балчуна.

"Просимо громадськість та ЗМІ уважно поставитися до цього факту. Режисери «чорного» піару проти менеджменту Укрзалізниці та особисто Войцеха Балчуна, вочевидь, вже втратили будь-яку надію на успіх своєї кампанії. Сьогоднішні події зайвий раз підтвердили, що пряма і принципова позиція Войцеха Балчуна викликає паніку у противників, проте єдине, що вони можуть, – це піти на такий ганебний вчинок", - наголошують в "Укрзалізниці".

На своїй особистій сторінці Балчун пише: "Вчора ввечері була хакерська атака на мій офіційний український профіль на FB. Не знаю, чи причиною була "Black Friday", чи що це є мій практично єдиний канал боротьби проти чорного PR в Україні. Стає дуже жарко ... але цього і слід було очікувати, коли несеш відповідальність за такі складні реформи однієї з найбільших українських компаній".

Як повідомлялося, днями Балчун повідомляв, що його могли отруїти. Зокрема, він припустив, що нездужання, яке трапилося з ним минулої п'ятниці, могло мати якесь інше пояснення, ніж простий збій здоров'я.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>