Україна вступила до Міжнародного центру обробки даних щодо вибухових пристроїв

Україна вступила до Міжнародного центру обробки даних щодо вибухових пристроїв

1948
Ukrinform
Представники Департаменту вибухотехнічної служби Національної поліції України взяли участь у конференції Міжнародного центру обробки даних вибухових пристроїв (IBDCWG), яка пройшла в Тель-Авіві.

Як повідомляє прес-служба Національної поліції, на цій міжнародній конференції ухвалено рішення про прийняття України у члени IBDCWG.

"В м. Тель-Авів (Ізраїль), за головування президента робочої групи Міжнародного центру обробки даних вибухових пристроїв (далі - IBDCWG) Теован дер Елста відбулась 16-та конференція та тренінг членів цієї міжнародної організації. На конференції розглядалися проблемні питання протидії терористичним проявам та застосуванню саморобних вибухових пристроїв у світі. 57 країн-членів IBDCWG представили презентаційні матеріали на цю тематику", - йдеться у повідомленні.

На конференції було ухвалено одноголосне рішення про прийняття України у члени Міжнародного центру обробки даних застосування вибухових пристроїв.

Від Національної поліції України у конференції взяли участь начальник Департаменту вибухотехнічної служби Нацполіції Олександр Буханченко та начальник відділу антитерористичної діяльності і міжвідомчої взаємодії Департаменту вибухотехнічної служби Нацполіції Євгеній Гончаренко.

Значний інтерес учасників конференції викликав виступ української делегації. Він стосувався проблематики боротьби з саморобними вибуховими пристроями в Україні та особливостей криміналістичного огляду місця події за фактами вибухів.

Аби наочно продемонструвати заходи боротьби з екстремістськими угрупуваннями, учасники конференції у супроводі охорони відвідали кордон Ізраїля та сектору Газа. Там вони мали змогу спуститися в один із викопаних терористами тунелів, який ізраїльські правоохоронці нині використовують у тренувальних цілях. Іноземні фахівці продемонстрували зразки озброєння, що використовується бойовиками одного з бандформувань проти армії Ізраїля. Також представники країн-членів IBDCWG ознайомились з особливостями навчального процесу в Національній поліцейській академії Ізраїлю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>