У Пшонки забрали мисливські угіддя - 15 тисяч гектарів

У Пшонки забрали мисливські угіддя - 15 тисяч гектарів

1400
Укрінформ
Суд скасував рішення Київської облради про надання мисливських угідь на території Фастівського району в користування товариству, яке пов'язують із сином екс-генпрокурора Віктора Пшонки.

Про це написала у Facebook прес-секретар керівника ГПУ Лариса Сарган. 

"Господарським судом м. Києва задоволено позов Київської обласної прокуратури щодо визнання незаконним і скасування рішення Київської обласної ради про надання в користування мисливських угідь площею 15,3 тисячі га на території Фастівського району товариству, яке пов’язують із сином колишнього Генерального прокурора В.Пшонки. Крім цього, судом визнано недійсним договір про умови ведення мисливського господарства та зобов’язано відповідача повернути вказані мисливські угіддя", - зазначила Сарган.

Як відомо, у 2011 році Київська обласна рада надала ТОВ "Укрмістобудпроект" ці угіддя для ведення мисливського господарства строком на 25 років. Однак товариство порушило умови договору і, не маючи дозволу постійного землекористувача ДП «Фастівське лісове господарство», розпочало будівництво будівлі, лазні з басейном та котельні. Внаслідок таких дій пошкоджено лісові насадження.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-