Уряд додав до бюджету 400 мільйонів на "теплі кредити"

Уряд додав до бюджету 400 мільйонів на "теплі кредити"

2342
Ukrinform
Уряд передбачив у доопрацьованому проекті Державного бюджету на 2017 рік 400 млн грн на реалізацію урядової програми з енергоефективності щодо видачі «теплих кредитів».

Про це повідомляє прес-служба Держенергоефективності з посиланням на голову агентства Сергія Савчука.

«Урядова програма з енергоефективності, яка в народі отримала назву «теплі кредити», буде продовжена у наступному 2017 році. Уряд, відреагувавши на чисельні запити українців, передбачив у доопрацьованому проекті Державного бюджету на 2017 рік 400 млн грн на її реалізацію», - сказав Савчук.

За його словами, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман своїм рішенням підтримав продовження дії Урядової програми з енергоефективності, яка вже впродовж двох років є дієвим інструментом допомоги населення та ОСББ при утепленні житла, підготовці до зими та зменшенні витрат на комунальні послуги.

«Держенергоефективності спільно з проактивною спільнотою прихильників програми продовжуватиме опрацьовувати питання виділення більшої суми коштів на стимулювання населення до енергоощадності. Ми також вдячні активній та непорушній позиції громадських організацій і експертів, які говорять про ефективність такої державної допомоги і наголошували на важливості її продовження», - наголосив Савчук.

Закладені у проекті Держбюджету на 2017 рік кошти на суму 400 млн грн буде спрямовано на надання населенню та ОСББ безповоротної фінансової допомоги на проведення енергоефективних заходів: утеплення будинків, встановлення вузлів обліку води та тепла, радіаторів опалення з терморегулятором, заміну вікон на енергоефективні, модернізацію освітлення, облаштування ІТП тощо. 

З початку дії програми, з жовтня 2014 року, і по теперішній час, її учасниками стали понад 180 тисяч родин, які залучили на енергоефективні заходи майже 2,6 млрд грн. Від уряду вони отримали близько 1 млрд грн відшкодування. Урядова програма з енергоефективності - це безповоротна грошова державна допомога населенню України, яка надається через державні банки - Ощадбанк, Укргазбанк. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-