Розенко доручив ПФ терміново перерахувати гроші на грудневе підвищення пенсій

Розенко доручив ПФ терміново перерахувати гроші на грудневе підвищення пенсій

1641
Ukrinform
Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко на виїзному засіданні правління Пенсійного фонду у Львові доручив у найкоротші терміни здійснити необхідні перерахунки у зв’язку з підвищенням розміру мінімальної пенсії з 1 грудня 2016 року і запевнив, що ПФ має необхідний для цього ресурс.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми маємо достатні можливості для того, щоб з 1 грудня 2016 року забезпечити підвищення прожиткового мінімуму і мінімальної пенсії на 10%. Тому завдання перед Пенсійним фондом стоїть у найкоротші терміни забезпечити всі необхідні перерахунки. Від керівництва Пенсійного фонду залежить вчасне перерахування пенсій з 1 грудня, вчасне нарахування нових пенсійних виплат і вчасна виплата коштів людям. Весь необхідний ресурс для цього на сьогодні є", - наголосив віце-прем’єр.

Розенко також зауважив, що цього року борг Пенсійного фонду перед Держказначейством скоротився майже на 2,5 млрд грн. "Тобто у цьому році ми не лише не беремо жодних позик у Держказначействі, а навпаки - погашаємо заборгованості, які накопичилися за попередні роки", - підкреслив він і додав, що пенсійні виплати тим, хто, згідно з графіком, має отримати пенсію на початку січня 2017 року, можуть бути здійснені наприкінці грудня 2016 року, як це відбулося минулого року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>