З січня знизяться ціни на ліки від гіпертонії, діабету та астми – Розенко

З січня знизяться ціни на ліки від гіпертонії, діабету та астми – Розенко

Укрінформ
Уряд планує запровадити систему реімбурсації та реферування цін на лікарські засоби, що призведе до суттєвого пониження цін на них вже з 1 січня 2017 року, зокрема на препарати від гіпертонічної хвороби, діабету другого типу та бронхіальної астми.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко 3 листопада під час відкриття фронт-офісу обслуговування громадян в Бердичівському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України, що на Житомирщині.

«На одному з наступних засідань уряду ми будемо фактично ухвалювати, застосовувати систему реімбурсації, а також реферування цін на лікарські засоби, що призведе до їх суттєвого пониження. Також ми будемо говорити про відшкодування, в першу чергу, малозабезпеченим верствам населення цін на ліки. Спочатку ми почнемо з трьох найбільш критичних нозологій: гіпертонічна хвороба, діабет другого типу та бронхіальна астма. З цих трьох позицій із 1 січня 2017 року люди відчують реальну можливість закуповувати лікарські засоби за мінімальними цінами або у певних категорій буде взагалі повне відшкодування», – сказав Розенко.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-