Міністр дав прочухана 23 командирам за погані харчі для солдатів

29.10.2016 19:27 839

За неякісну організацію харчування військовослужбовців до дисциплінарної відповідальності притягнуто 23 особи. Таке рішення було прийнято міністром оборони Сепаном Полтораком за результатами перевірки низки військових частин.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

"Після проведення перевірок у певній кількості військових частин, було виявлено низку порушень. Це стосується і обліку особового складу, і якості продуктів харчування, а також якості самої послуги з харчування. Це неприпустимо. Тому я прийняв жорсткі рішення щодо тих осіб, дії яких призвели до таких наслідків. Я не бачу кар'єрного росту для командира, який байдуже ставиться до своїх підлеглих. За організацію харчування персональну відповідальність має нести командир", - зауважив  Полторак.

Загалом, за неякісну організацію харчування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 23 особи. Серед них, двох керівників звільнено з посад, п'ятьох попереджено про повну службову невідповідність, двох понижено в посаді, троє отримали сувору догану, вісім осіб отримали догану.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-