СБУ отримала запит щодо прослуховування журналістів УП

СБУ отримала запит щодо прослуховування журналістів УП

2393
Ukrinform
У СБУ отримали запит щодо прослуховування телефонів працівників інформаційного ресурсу "Української правди" протягом року, але не можуть надати таку інформацію згідно з чинним законодавством про нерозголошення.

Про це сказав керівник апарату служби СБУ Олександр Ткачук в ефірі телеканалу 112-Україна, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми вже відповідали офіційно на запит журналістів "Української правди" з цього питання... Постановка цього питання ставить нас у глухий кут, і ми з дивуванням дивимося на те, що відбувається, тому що згідно з законом, і журналісти про це знають, закон забороняє нам говорити про те, чи здійснюються заходи негласного контролю, заходи, що пов'язані з тимчасовим обмеженням прав і свобод людини. Прямо сказати прослуховується, чи не прослуховується телефон якихось людей ми не можемо. Нам це забороняє закон", - сказав Ткачук. 

На питання журналістів, чи пов'язано прослуховування працівників СБУ з розслідуванням справи смерті відомого журналіста Павла Шеремети, Ткачук прямо не відповів. 

Він зазначив, що у разі відповідних доказів, які мають журналісти "Української правди" в своєму арсеналі, співробітники СБУ готові розглянути ці докази.

Як повідомляв Укрінформ, Національна поліція долучила до справи про вбивство журналіста Павла Шеремета матеріали про прослуховування співробітників інтернет-видання "Українська правда". 

Журналісти "Української правди" просять Президента, голову СБУ, голову МВС та керівника Нацполіції пояснити, для чого здійснюється прослуховування працівників видання протягом року. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>