Міжнародні організації вже поставили в Україну 91% закуплених ліків - МОЗ

Міжнародні організації вже поставили в Україну 91% закуплених ліків - МОЗ

786
Ukrinform
Міжнародними організаціями поставлено в Україну 91% від загальної кількості імунобіологічних препаратів для проведення імунопрофілактики населення.

Відповідна інформація щодо поставок ліків, вакцин та лікарських засобів, закуплених міжнародними організаціями за державними програмами лікування, оприлюднена на сайті Міністерства охорони здоров'я.

"На сьогодні міжнародними організаціями поставлено 91% від загальної кількості імунобіологічних препаратів для проведення імунопрофілактики населення. Із них розвезено в регіони 80%", - йдеться у повідомленні.

12 жовтня в Україну було завезено 1 500 480 доз вакцини АДП-М – (анатоксин або вакцина для профілактики дифтерії та правця із зменшеним вмістом антигена). Зараз готуються документи на розподіл цієї вакцини по регіонах. Таким чином на сьогодні ЮНІСЕФ поставлено 5 120 160 доз цієї вакцини.

У МОЗ повідомили, що зараз весь запланований обсяг вакцини проти поліомієліту, а саме 2 550 000 флаконів, на даний момент розвезений по регіонах. Остання партія бівалентної вакцини проти поліомієліту у кількості 1 377 000 флаконів була доставлена до областей 24 жовтня.

Також до регіонів надійшла вакцина для профілактики гепатиту В у кількості 450 тис. флаконів, закупівлю якої для України здійснює ЮНІСЕФ. До кінця листопада очікуються поставка останньої партії у кількості 531 920 флаконів.

Наприкінці грудня очікуються поставки ще 991 085 доз вакцини для профілактики кору, паротиту та краснухи від ЮНІСЕФ.

Крім того, до України буде доставлена дефіцитна на ринку п'ятивалентна вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент), поліомієліту та захворювань, спричинених Haemophilus типу b. Поставки здійснюватиме спеціалізована міжнародна організація ПРООН. Планується, що ця вакцина у кількості  74 000 доз з'явиться в Україні до 15 грудня.

Також МОЗ планує додаткову закупівлю вакцин через ЮНІСЕФ, яка проводиться з використанням наявного балансу економії у розмірі 3 190 258 дол. США. Терміни поставок узгоджуються з ЮНІСЕФ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>