Лещенко заявляє, що не може завершити е-декларацію через хакерів

Лещенко заявляє, що не може завершити е-декларацію через хакерів

3300
Ukrinform
Народний депутат Сергій Лещенко заявляє, що не може завершити заповнення електронної декларації через хакерський злам системи.

Про це він заявив в ефірі "5 каналу".

"Моя електронна декларація готова. Я її готовий хоч завтра поставити на сайт, але сталося те, про що ми давно попереджали – спеціально цю систему електронного декларування, а це спеціальний інтерфейс у спеціальній програмі, її було хакерським шляхом зламано, у спеціальному органі, який називається Держспецзв'язок... Наприклад, я не можу закінчити свою декларацію, тому що там є розділ, який суперечить взагалі здоровому глузду, тобто, щоб поставити крапку, я маю заповнити розділ, який я не повинен заповнювати. Якщо вони це полагодять, моя декларація з’явиться на сайті миттєво", - зазначив Лещенко та запевнив, знайде спосіб завершити заповнення своєї декларації.

"Але повірте мені, якщо вони навіть це не полагодять, я знайду спосіб, я її (електронну декларацію — ред.) закінчу, і вона з'явиться", - зазначив Лещенко.

Водночас він закликав вищих посадових осіб держави показати приклад й оприлюднити свої декларації.

"Нехай Порошенко приклад покаже прем'єр-міністру, спікеру парламенту, міністрам, депутатам, він першим має заповнити декларацію... Хотів би, щоб так само зробили люди, які є наділеними владою прямим мандатом від народу; які отримали їх у такий скрутний час; які мали своїм прикладом бути для всіх, показувати, що вони борються з корупцією, що вони за прозорість. А вони замість цього створюють перешкоди для електронного декларування, для НАБУ, для правоохоронних органів, які борються з корупцією, займаються політичними змовами", - вважає народний депутат.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-